Наша історія

Молодь. Жінка. Сім'я.

12 років діяльності
ЖОГОЛІ „Молодь. Жінка. Сім’я.” успішно реалізувала наступні проекти:
2015-2016 р.р.

Проект «Центр активного дозвілля людей старшого віку» в рамках програми Фонду Східна Європа «Створення центрів соціальної активності для літніх людей», яка фінансується Фондом «Монсанто»

В с.Почуйки Попільнянського р-ну був створений Центр для людей старшого віку, а саме комп’ютерний клас, майстерня з пошиття та ремонту одягу, перукарня, придбано обладнання караоке, музичні колонки, екран, проектор для гуртка «Українські вечорниці»

2015 р.

Голова організації у складі делегації від громадськості України, брала участь у першій Національній доповіді громадськості щодо виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю у Комітеті ООН по правах осіб з інвалідністю у Женеві.

2015 р.

Проект «Впровадження соціального підприємництва в Житомирській області»

За підтримки ТОВ «Монсанто Україна» в Житомирській області було створено п’ять пілотних майстерень для людей з інвалідністю, що надало можливість бути реалізованим людям різного віку.

2014-2015 р.р.

Проект «Доступна медицина – запорука здоров’я жінок», «Допомагаючи сьогодні – дбаємо про завтра», Програма «Здоров’я жінок України».

Проведення семінарів для представників соціальної сфери, споживачів медичних послуг, керівників медичних установ, проведення аудитів доступності у сфері надання медичних послуг в Житомирській області. Збір аналітичних даних щодо статистики жінок з порушенням опорно – рухового апарату в області.

2012 р.

Проект за підтримки відділу преси освіти та культури Посольства США в Україні «Розуміємо та використовуємо свої права».

Проект був спрямований на просування Конвенції ООН про права інвалідів в Житомирській області. Поінформованість людей про свої права, активізацію діяльності громадських організацій людей з інвалідністю в сфері захисту своїх прав. В результаті проведених семінарів, круглих столів в місті Житомирі, Житомирській області: смт Романів, м. Бердичів громадяни з інвалідністю дізналися про Конвенцію ООН про права осіб з інвалідністю, шляхи відстоювання своїх прав у різних сферах життєдіяльності.

2011-2013 р.р.

«Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні»

Участь в корпоративному канадсько-українського проекту. Проведення семінарів, тренінгів для представників управлянь освіти, соціального захисту, ПМПК, вчителів, батьків, які виховують дітей з інвалідністю на Рівні Житомирської області.

2011 р.

З 2007 року організація брала активну участь щодо підписання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.

2007

Проект за підтримки відділу преси освіти та культури Посольства США в Україні «Житомир – місто без бар’єрів».

Проект був спрямований на сприяння реалізації прав людей з інвалідністю на створення безперешкодного доступу до культурних та культових закладів. В результаті проведених аудитів доступності до культурних та культових закладів міста Житомира з’явився безперешкодний доступ до музичної школи №1,2, міського будинку культури та туалетної кімнати, українського дому. Закладені кошти до обласного бюджету на проектно – кошторисну документацію щодо створення вільного доступу до Житомирського музично – драматичного театру.