Новини

     «Голос жінок і лідерство – Україна» таку назву має прєкт, що виконує Український Жіночий Фонд за підтримки Уряду Канади в Україні. В Житомирській області проєкт був втілений Житомирською обласною громадською організацією людей з інвалідністю "Молодь. Жінка. Сімя.".

      Тридцять п’ять  жінок, отримали матеріальну допомогу для придбання необхідних речей. Підтримка  УЖФ та Уряду Канади надали можливість жінкам з інвалідністю та жінкам, які опинились в тяжкиій життєвій ситуації почуватись не кинутими і потрібними, що є дуже важливим в цей складний час. Щиро вдячні нашим партнерам за надану можливість самостійного вибору необхідних товарів.

Т М

ШевВ

Л

 

      Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю "Молодь. Жінка. Сімя." реалізовує проєкт МБФ "Українській Жіночий Фонд" та Уряду Канади «Голос жінок і лідерство – Україна».

Детальніше...

      Сьогодні представники ЖОГОЛІ "Молодь. Жінка. Сімя.", депутати та фахівці Житомирської міської ради, експерти з доступності інспектували перші підйомники, які придбані за кошти бюджету територіальної громади Житомира.

Детальніше...

 


         В Коростишеві нас зустрів секретар міської ради Євген Защипас та директорка ЦНАПу Олена Зелінська. Відбувся конструктивний діалог і проведені майстер – класи з різними нозологічними групами присутніх експертів. Керівництво громади обіцяло запровадити необхідні послуги в місцевому ЦНАПі.16
            ЦНАП в Коростишівській громаді працює лише рік, тому надання якісних адміністративних і соціальних послуг є важливим для всієї громади. Разом ми вчились, як долати різні перешкоди моральні та фізичні.

14

10
           Говорили про поняття інвалідності. Як позитивно створений імідж людини з інвалідністю, знання потреб і проблем, надасть можливість отримати якісні послуги.

1
     5

   До нас приєднались наші колеги та партнери громадські організації «Рубікон», УТОГ, ГУД, «Молодь. Жінка. Сім’я.», Тетяна Денисенко – заступниця директора Житомирського обласного відділення фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Василь Павлюк – заступник директора департаменту соціального захисту населення ЖОДА, заступник Коростишівського міського голови Володимир Мілюхін. З паном Володимиром обговорили питання щодо надання різноманітних послуг в громаді людям з інвалідністю. Домовились запровадити послугу для нечуючих мешканців УТОГ 24/7.

711

2

18

13

17

01

45

      Представник Урядової уповноваженої в Житомирській ОДА разом з громадською організацією «Світ без обмежень» долучились до Всеукраїнської акції «Малюємо разом мрії, дружбу, майбутнє», за ініціативи Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Тетяни Баранцової.

Детальніше...