Новини

            «Голос жінок і лідерство – Україна» таку назву має проєкт підтриманий Урядом Канади, що впроваджується Українським Жіночим Фондом.
Група експертів ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.» здійснила гендерний аудит доступності ЦНАПу в ТГ Пулини, що на Житомирщині.
Кожна територіальна громада: міська, селищна має свій ЦНАП, але всі вони різні по своїй роботі, розмірам, підходам. В Пулинах нас зустрів голова ТГ і керівник ЦНАПу.

Детальніше...

         Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА Неля Ковалюк відвідала ще один об’єкт програми «Велике будівництво», Новоборівську амбулаторію. Незабаром амбулаторія буде введена в експлуатацію.
       Разом з керівництвом ТГ Нова Борова паном Григорієм та керівником амбулаторії пані Тетяною, експертами по доступності організації людей з інвалідністю, здійснили аудит доступності об’єкту.

Детальніше...

        Сьогодні представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА відвідала ДНЗ №32. Це інклюзивний заклад де будуть навчатись ВСІ дітки. Все яскраве, різнобарвне і незвичайне. Дуже гарний садочок, зручний і казковий.

Детальніше...

        Сьогодні з командою однодумців відвідали ТГ Бараші, що на заході Житомирської області.
«Голос жінок і лідерство – Україна» таку назву має проєкт підтриманий Урядом Канади що впроваджується Українським Жіночим Фондом.
В Житомирській області проєкт «Гендерний аудит доступності – інструмент захисту прав жінок з інвалідністю» реалізовує Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.»33

Детальніше...