Новини

        Сьогодні представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА відвідала ДНЗ №32. Це інклюзивний заклад де будуть навчатись ВСІ дітки. Все яскраве, різнобарвне і незвичайне. Дуже гарний садочок, зручний і казковий.

Детальніше...

        Сьогодні з командою однодумців відвідали ТГ Бараші, що на заході Житомирської області.
«Голос жінок і лідерство – Україна» таку назву має проєкт підтриманий Урядом Канади що впроваджується Українським Жіночим Фондом.
В Житомирській області проєкт «Гендерний аудит доступності – інструмент захисту прав жінок з інвалідністю» реалізовує Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.»33

Детальніше...

       На запрошення керівництва станції Житомир АТ «Укрзалізниця» експерти по доступності ЖОГОЛІ "Молодь. Жіека. Сім'я.", здійснили черговий аудит доступності залізничного вокзалу.
       Станція Житомир вже декілька років має архітектурну доступність для людей, які пересуваються на візках, нечуючих. Для слабозорих та незрячих існує звуковий маячок на одному з входів у вокзал.

Детальніше...

          Нещодавно представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА ознайомилась з відреставрованою будівлею Магістрату.Реконструкцію Житомирського обласного краєзнавчого музею (Магістрату) здійснено в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Детальніше...

         Сьогодні представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА, на запрошення згромадження сестер Паллотинок, відвідала літній табір людей з інвалідністю в Карітас - Спес в с.Зарічани, що під Житомиром. Більше десяти років люди з інвалідністю мають можливість, за підтримки благодійників Польщі, духовно і фізично оздоровитись.

Детальніше...