Голос жінок та лідерство - Україна. Жінки та коронавірус.

        Закінчився другий місяць реалізації проекту «Голос жінок лідерство – Україна», за підтримки Українського Жіночого Фонду та Уряду Канади. Швидко проходить час. Створена пам’ятка для людей з інвалідністю, здійснено опитування жінок різних нозологій, наразі створюємо жіночі історії про долі жінок та їх переживання. Продовжуємо наші зустрічі з різноманітними людьми, фахівцями, керівниками різних рівнів на платформі zoom. До нас приєднався колектив КУ Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради.


         За цей час у нас в гостях побували цікаві гості: керуюча справами Житомирської міської ради Ольга Пашко, директорка другого інклюзивного ресурсного центру Алла Шовтюк, Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, Генеральний секретар ГС «ВГО «НАІУ» Вікторія Назаренко, Головний лікар МСЕК – Олександр Донець, начальник управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Лариса Бабич, заступник директора обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Тетяна Денисенко, директорка обласного центру зайнятості Галина Корінна, директор Департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА Юрій Прокопець, заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.
         Світлана Демко та Альона Скрипко продовжують працювати з нами і розповідати теми цікаві для життя, про що ніхто не розкаже крім мам, які мають дітей з інвалідністю. Наталія Зелінська та родина Таміли та Сергія Лебедів поділились досвідом своїх досягнень.
Обговорення в фокус-групах, робота з психологом, ментаніум, сучасні методи ведення онлайн - бізнесу, СЕО та СММ інструменти, все це відбувається в постійному робочому режимі.
                Ми думали, що скоро закінчиться карантин і ми знову зможемо працювати, відвідувати громадські місця, проводити різні заходи. Але знову посилення карантину, ізоляція для групи ризику......далі буде.....

Задати запитання