Новини

Члени ЖОГОЛІ «Молодь.Жінка.Сім’я” взяли участь у заході до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відбувся 22 листопада у Будинку культури Українського товариства глухих. Організатором заходу виступив Житомирське обласне відділення фонду соціального захисту людей з інвалідністю.

 

У рамках заходу презентували виставку творчих робіт, які власноруч створили люди з інвалідністю. Майстрині нашої організації - Тамара Глазунова, Лілія Демянюк, Олена Красновська мали можливість продемонструвати свої роботи. Це - ляльки із тканини, янголи із тканини і бісеру, різдвяний вертеп, в’язані іграшки.

Серед робіт виставки – вишиті рушники, вироби із соломи, картини і прикраси із бісеру, ляльки із тканини. Кожна робота має свій характер і призначення. Всі вони передають тепло і часточку душі свого майстра.

Красу і різноманіття талановитих людей продовжував концерт самодіяльних колективів і проведення майстер-класів із різних видів творчості. Наша майстриня Тамара Глазунова провела майстер-клас із створення янголяток із бісеру, які потім, за її ініціативи, були відправлені для наших захисників у зону АТО. Сподіваємось, що ці янголятка підтримають і розвеселять наших воїнів.

Під час своїх майстер-класів пані Тамара навчає не тільки робити вироби, але заохочує творити їх з любов’ю, добротою і небайдужістю, щоб люди відчували це, коли будуть тримати готові вироби в своїх долонях. Особливу увагу пані Тамара приділяє молоді, прагне допомогти їм відкрити свої здібності і щиро радіє, коли вдається залучити молодих людей до творчості, до створення краси навколо себе. Створювати красу не важко, якщо маєш красу в душі.