Новини

Що ж насправді приносить жінкам радість? Звичайно подарунки! І не тільки матеріальні… Багато задоволення приносять жінкам компліменти, подяка, турбота і спілкування з друзями.

 Природа обдарувала жінку емоціями та почуттями, які вона не може довго стримувати. Їй неодмінно треба з кимось поділитися своїми переживаннями. Особливо навесні, коли розтанули сніги та ожеледиця. Починає пригрівати тепле сонечко, весело щебече синичка, наповнюючи жінку чарівною музикою, яка мимоволі виринає з душі. Природа оживає і разом з нею розквітає жінка - часточка безкрайого всесвіту. ЇЇ душа прагне краси і вона насолоджується навколишньою красою, але й сама хоче творити та прикрашати світ.

Так і жінки громадської організації ЖОГОЛІ «Молодь.Жінка.Сім’я» зустрілися у перший весняний день, щоб сотворити диво – перші квіти, тому що квіти – це найулюбленіший подарунок для жінки.

Голова громадської організації Неля Ковалюк зібрала за круглим столом свій надійний жіночий колектив, який багато років підтримує діяльність організації, а невтомна Тамара Глазунова провела майстер-клас із виготовлення штучних квітів.

За працею і розмовами день промайнув дуже швидко. Адже зустріч давніх друзів сама по собі вже є святом. Спілкування, ділення своїми радостями і переживаннями, чаювання з шоколадними варениками та смачнючими налисниками – таке свято влаштувати може тільки Неля! І ще кожна жінка отримала сумку з подарунками.

Отже, як відповідь на початкове запитання, - спілкуйтесь, радійте, надихайте один одного, смакуйте смаколики, творіть красу. Це і є те, що приносить жінкам радість.