Новини


        В рамках проекту планується здійснення опитування 50 жінок з інвалідністю різних нозологій(різних груп інвалідності) з метою з’ясування які послуги: медичні соціальні та інші могли отримати жінки в період карантину. Труднощі з якими стикнулись жінки і шляхи їх подолання. Будуть написані десять історій про жінок. Виготовлена пам’ятка з корисною інформацією: як себе має поводити людина з інвалідністю під час пандемії, куди звертатись у разі потреби.


         Тричі на тиждень проводяться зустрічі/вебінари на платформі zoom. Ми спілкуємось з психологами, та чиновниками, фахівцями різних галузей. Фокус-групи, ментаніум допомагає відволіктись від проблем і страху. Отримана юридична інформація допомагає вирішити нагальні проблеми. Ми здобуваємо досвід для того, щоб його розповсюдити і запобігти ускладнень на майбутнє.
         У вайбері ми створили групу «Жінки і CO «МЖС». Наразі в групі 78 учасниць/учасника, напередодні заходу анонсуємо про що будемо говорити. Більш потужні події висвітлюємо у фейсбуці, надаючи можливість приєднатись до нас всіх зацікавлених.
         Майже місяць ми проводимо зустрічі. У нас побували в гостях на платформі ZOOM: Уповноважена Уряду з прав людей з інвалідністю Тетяна Баранцова, керуюча справами Житомирської міської ради Ольга Пашко, директора другого Інклюзивного Ресурсного Центру Алла Шовтюк, Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко. Учасниці/учасники зустрічей мали можливість поставити запитання до гостей.
     До нас приєдналися мама хлопця з інвалідністю Альона Скрипко. Національний координатор Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні», нейропсихолог, логопед, психолінгвист, мама 16-річного хлопця з аутизмом та порушеннями слуху. Буде серія розмов, семінарів-тренінгів "Я і карантин. Як вижити і де знайти ресурс?». Ці розмови були вигадані та розроблені спеціально для наших учасниць. Протягом літа ми будемо зустрічатися он-лайн та говорити про таке: Як це «бути батьками дитини з інвалідністю», «жінкою з інвалідністю», «близькою або родичкою людини з інвалідністю»?
   Своїм досвідом з нами поділилась Світланою Демко. Мама молодого чоловіка з інвалідністю, керівниця комунального закладу і громадської організації міста Вінниці «Відкриті серця», тема розмови: «Вихід із зони комфорту. Роль батьків у забезпечені соціальних послуг дітей/молоді з інвалідністю.»
   Про це та інше ми розмовляли, дізнавались, спілкувались з нашими гостями і тренерами. Попереду два місяці розмов і зустрічей, приєднуйтесь!!!.

зображення viber 2020 05 27 00 05 00

зображення viber 2020 05 27 00 04 39

зображення viber 2020 05 27 00 04 18