Новини

В червні 2020 року Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю "Молодь. Жінка. Сім'я." святкує п'ятнадцять років. Багато цікавого було в нашій діяльності: виїзні аудити та Комітети Доступності, проведені свята до Дня людей з інвалдіністю, Свято весни, літній табір Зарічани, участь у місцевих та міжнародних проєктах.

Всі роки ми намагались бути професійними партнерами, як з гроамдськими організаціями людей з інвалідністю так і з виконавчою владою. Ми брали участь у зібранні підписів для ратифікації Конвенції ООН про прва осіб з інвалідністю. На сьогодні ми живемо за ЗУ "Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю", це частина українського законодавства щодо життєдіяльності осіб з інвалідністю.

Проведені виїзні аудити доступності обєктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури всієї Житомирської області, покращили життя маломобільних громадян. Ми не тільки критикували і говорили про нестворені умови пересування і проживання маломобільних груп населення, але й навчали громадськість і виконавчу владу. Надали багато рідкісної та цікавої літератури повязаної з життєдіяльністю людей з інвалідністю.

За роки праці у громадської організації склались свої традиції з якими ми жили, святкували, раділи і сумували. Багато наших колег/колежанок відійшли у вічність, шкода......але таке життя.

А ми і надалі будемо намагатись жити гідно і корисно для себе і для всіх.

Рисунок7