Новини

              Зустріч представників громадських організацій людей з інвалідністю Житомирщини з фахівцями соцального захисту ініціював Юрій Прокопець. На платформі zoom, в такому широкому форматі, зустріч відбулась вперше. Були присутні 56 осіб: представники виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості. Пан Юрій вже третій рік очолює Департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації, відбувається співпраця між представниками влади і громадськості.

          На сьогоднішній зустрічі фахівці управлінь соціального захисту населення області розповідали про те, як працюють в умовах карантину. Які послуги надаються, як відбувається забезпечення санаторно - куротним лікуванням та ТЗР(технічними засобами реабалітації) людей з інвалідністю області. На сьогодні багато людей з інвалідністю отримали путівки в санаторій Дениші, Житомирський район, санаторій "Оризонт" смт. Сергіївка, Одеська область. Проводиться забезпечення ТЗР та взуттям.

      Представники громадськості ставили запитання щодо відкриття центру денного перебування 18 + для молоді з інвалідністю. Подякували за нещодавно відкритий центр денного перебування для дітей/молоді з інвалідністю до 18 років, що знаходиться на базі дитячої поліклініки імені В.Й. Башика, вул. С. Ріхтера, 16. 

   Гострим, наразі, стоїть питання соціального супроводу незрячих осіб з інвалідністю. Міський центр зайнятості не має коштів на співфінансування з Житомирською міською радою даної послуги, тому надання послуги поки що не відбувається. Представники громадськості області мали можливість поставити запитання, які стосувались їх особисто та роботи соціального захисту в цілому.

     Представниця громадської організації "Світ без обмежень" Світлана Ємеліна, надала пропозицію щодо проведення на платформі zoom зустрічі громадськості, фахівців соціального захисту на голів ОТГ.

4

6

 

2

5