Новини

      В рамках реалізації проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується Міжнародною організацією «ПАКТ» за фінансової підтримки Уряду Канади,  Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю "Молодь. Жінка. Сімя.", провела другу фокус - групу.  Жінки з інвалідністю мали можливість розповісти про проблеми з якими вони стикаються під час отримання адміністративних послуг. "Жінки за рівний доступ до адміністративних послуг." так називається проект, який реалізовує в Житомирській області ЖОГОЛІ "Молодь. Жінка. СІм'я.".

      Жінки говорили про те, що фахівці ЦНАП(центрів надання адміністративних послуг) не вміють якісно надавати послуги жінкам, які мають проблеми з зором: залишковий зір, незрячі, погано бачать через вік. Скаржилися, що працівники ЦНАП, чомусь завжди розвертають і відправляють їх за своїм супроводжуючим. Працівники, які ведуть прийом громадян, не навчені елементарним речам щодо допомоги при наданні послуг жінкам, які не бачать або погано бачать. Є таке поняття, як приватність послуги.

     Виникла ідея, щоб проводити навчання з працівниками ЦНАПів. Звернутись до керівництва про підписання угоди про співпрацю з ЖОГОЛІ "Молодь. Жінка. Сім'я.". ЦНАП - це майже всі підвідомчі структури Житомирської міської ради, тому навчання потрібно обовязкове для того, щоб всі мешканці міст Житомирщини почувались захищеними. Тому вирішили розпочати з навчання фахівців Центру надання адміністративних послуг Житомирської міської ради.ЛОГО

3

6

1

2