Новини

     Проект за підтримки РАСТ та Уряду Канади «Жінки України: залучені, спроможні, незламні.»,реалізовує Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.».
      З липня місяця громадська організація налагодила співпрацю з трьома ЦНАП(Центр Надання Адміністративних Послуг)міста Бердичева, міста Житомира, містечка Романів. В рамках реалізації проекту були проведені гендерні аудити доступності трьох вищевказаних ЦНАП, надані практичні рекомендації щодо усунення помилок. Великою та вагомою частиною проекту стало навчання працівників ЦНАП та фахівців міських рад та райдержадміністрацій.


        «Жінки за рівний доступ до адмінпослуг», таку назву має проект який реалізовує ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.» у співпраці зі своїми колегами з Бердичева і Романова. Ми говоримо про гендерний аудит доступності, це більш широке поняття ніж просто архітектурна доступність приміщень. Ми говоримо про надання послуг для жінок незрячих та з залишковим зором, про слабочуючих та нечуючих, про жінок з порушенням опорно - рухового апарату та жінок з ментальними порушеннями. Як налагодити зв'язок з нашими жінками? Нечуюча жінка прийшла до ЦНАПу одна і не бажає, щоб про її справу хтось знав.... Як налагодити комунікацію між фахівцями і відвідувачкою? Як надати всю потрібну інформацію не втративши основне? Про це та інше ми говоримо і вчимося розуміти один одного. Проводимо майстер - класи, практичні вправи, вчимо толерантності і бути професіоналами.
       І головне, як дістатися до ЦНАП? Чи забезпечує місто жінок з інвалідністю потрібним громадським або соціальним транспортом?
Працюємо з громадськістю, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Вивчаємо нові підходи та методи.

ЛОГО ВІРНЕ

 

Ж 2Ж 15Ж 9Ж 8Ж 6Ж 12Ж 5Ж 11