Новини

      «Гендерний аудит доступності – інструмент захисту прав жінок з інвалідністю», таку назву має проєкт підтриманий Урядом Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.
В Житомирській області вищевказаний проєкт реалізовує Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.»

            Реалізація проєкту триватиме протягом року. Метою є отримання якісних адміністративних і соціальних послуг жінками з інвалідністю в громадах області. Учасниками проєкту буде обрано п’ять ОТГ, де проводитимуться навчання фахівчинь ЦНАПів, лідерів громадських організацій людей з інвалідністю та жіночих громадських організацій. Наші спільні напрацювання, практичні поради, будуть підсумовані і надані в буклеті. Розповсюджені серед громадськості.

Семінар «Гендерний аудит доступності при отриманні послуг в громадах» проводитиметься в щойно відкритому ЦНАПі так званому Прозорому офісі.
На заході фахівчиня Національної Асамблеї людей з інвалідністю м. Київ, Лариса Байда навчить лідерів громадських організацій людей з інвалідністю, фахівців ЦНАПу, структурувати знання щодо питань інвалідності та доступності. Проведення гендерних аудитів доступності, надання якісних адмінпослуг жінкам з інвалідністю в ЦНАПах Житомирської області.
До участі запрошені представниці/ки організацій осіб/ жінок з інвалідністю, лідерки жіночого руху з інвалідністю, фахівчині ЦНАПу.

8

4

уу

sss

90

6