Новини

           Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА Неля Ковалюк, відвідала місто Бердичів і завітала до міського голови Сергія Орлюка.


           Говорили про співпрацю міської ради з громадськими об’єдннями осіб з інвалідністю. Окреслили найважливіші і найпроблемніші питання. Голова громадської організації «Стимул» Юрій Яремчук розповів про досягнення в питаннях доступності в місті Бердичеві. Всі надбання ми змогли побачити і відчути пересуваючись та відвідуючи заклади міста.
          Ми не могли не завітати до начальника відділу місцевого ДАБК Світлани Зозулі. Пані Світлана розповіла про співпрацю з ГОІ «Стимул». Про позицію міської ради, зокрема відділу щодо створення безперешкодного доступу для маломобільних груп населення у місті. Завдяки тісній співпраці Бердичів має такі результати. Ми, як завжди, захоплюємось архітектурно доступним театром у місті Бердичеві.
          Завітали до приміщення громадської організації. Незабаром в місті в постійному режимі розпочне роботу соціальне авто для осіб з інвалідністю.
У бердичівлян є багато напрацювань якими можуть скористатись представники багатьох ОТГ.15

3

6

лл

33

8