Новини

        Сьогодні з командою однодумців відвідали ТГ Бараші, що на заході Житомирської області.
«Голос жінок і лідерство – Україна» таку назву має проєкт підтриманий Урядом Канади що впроваджується Українським Жіночим Фондом.
В Житомирській області проєкт «Гендерний аудит доступності – інструмент захисту прав жінок з інвалідністю» реалізовує Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.»33


           Ми відвідали місцевий ЦНАП, здійснили гендерний аудит доступності та провели навчання з одинадцятьма старостами.
Фахівці та фахівчині Департаменту соціального захисту населення Анатолій Дяченко та Тетяна Денисенко Житомирський обласний фонд соціального захисту осіб з інвалідністю, розповіли про новини щодо отримання адміністративних та соціальних послуг в ЦНАПах області.
Експерти по доступності ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.», УТОГ, ГУД, ЖОГОІП «Рубікон», Товариства інвалідів Богунського району в м. Житомирі говорили про найбільші проблеми і перешкоди з якими вони стикаються під час отримання послуг жінки з інвалідністю.

       Ми приїхала також, щоб підтримати місцеву жіночу громадську організацію. Нашу команду вразила робота громадської організації "Барашівське гроно". З Світланою Бурківською  керівницею організації, мене познайомила моя колега - Катерина Тарнавська - жінка, яку всі знають. А вона все про всіх знає. бо працює в управлінні інформаційної діяльності ЖОДА.

       Вже півроку ми співпрацюємо з пані Світланою і її командою. Світлана Іванівна брала участь у всеукраїнському круглому столі, серію яких започаткував УЖФ, де розповідала про роботу організації. Ми почули багато цікавого і нового про роботу "Барашівського грона". Були приємно вражені активністю жінок, які мешкають у цій місцевості.

        Як тільки ми познайомились з пані Світланою вирішили, при першій нагоді відвідати Бараші. І ось ми тут. Проводимо навчання майстер - клас. Даємо поради щодо створення зручностей і роботою з жінками з інвалідністю різних нозологій при отриманні адміністративних і соціальних послуг. Говоримо про подальшу співпрацю.

4

11

14

20

25

26

31

32