Новини

 


         В Коростишеві нас зустрів секретар міської ради Євген Защипас та директорка ЦНАПу Олена Зелінська. Відбувся конструктивний діалог і проведені майстер – класи з різними нозологічними групами присутніх експертів. Керівництво громади обіцяло запровадити необхідні послуги в місцевому ЦНАПі.16
            ЦНАП в Коростишівській громаді працює лише рік, тому надання якісних адміністративних і соціальних послуг є важливим для всієї громади. Разом ми вчились, як долати різні перешкоди моральні та фізичні.

14

10
           Говорили про поняття інвалідності. Як позитивно створений імідж людини з інвалідністю, знання потреб і проблем, надасть можливість отримати якісні послуги.

1
     5

   До нас приєднались наші колеги та партнери громадські організації «Рубікон», УТОГ, ГУД, «Молодь. Жінка. Сім’я.», Тетяна Денисенко – заступниця директора Житомирського обласного відділення фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Василь Павлюк – заступник директора департаменту соціального захисту населення ЖОДА, заступник Коростишівського міського голови Володимир Мілюхін. З паном Володимиром обговорили питання щодо надання різноманітних послуг в громаді людям з інвалідністю. Домовились запровадити послугу для нечуючих мешканців УТОГ 24/7.

711

2

18

13

17

01