Новини

       Нещодавно відвідали Коростенську громаду. В міській раді відбувся семінар «Підтримка жінок з інвалідністю ТГ Коростень». У заході взяли участь жінки з інвалідністю УТОС і УТОГ міста Коростень.
Заступник міського голови Олександр Синицький, заступниця начальника управління праці та соціального захисту населення Олена Литвинчук виступили з вітальним словом та розповіли про співпрацю з жінками з інвалідністю.


           Лідерка жіночого руху Олена Парфенюк говорила про проблеми жінок з інвалідністю та шляхи їх вирішення.
Голова Житомирської обласної організації Ірина Смірнова – юрист, розповіла про права жінок з інвалідністю. Після виступу пані Ірини, виникло жваве обговорення почутої інформації жінками громади та гостями.
Ми щиро вдячні керівництву громади за гарну зустріч і конструктивну роботу в питаннях захисту прав жінок з інвалідністю.
      Проєкт «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», реалізовує Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.»зображення viber 2023 07 28 15 24 33 818
        Цей захід відбувся в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізується Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Структури ООН Жінки та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги.
      Ініціатива впроваджується за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women's Peace & Humanitarian Fund @wphfund, гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.зображення viber 2023 07 28 21 22 08 725
        WPHF надає термінове фінансування місцевим жіночим організаціям громадянського суспільства (ОГС) в Україні. За технічної підтримки структури ООН Жінки WPHF фінансує жіночі організації та очолювані жінками ОГС для підтримки їх важливої на передовій діяльності, надання термінової гуманітарної допомоги жінкам-біженкам та внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також для захисту жінок та дівчат від сексуального та гендерного зумовленого насильства.зображення viber 2023 07 28 21 22 08 557
          Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.
#НАІУ #wphfund #UNSCR1325 #InvestinWomen #WomenRespond2Crises
Національна Асамблея людей з інвалідністю України

зображення viber 2023 07 28 21 22 09 035

зображення viber 2023 07 28 21 22 09 035

Людмила Лобачова