Новини

16 травня 2017 року в м.Житомирі розпочався тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок  для людей з інвалідністю.

Тренінговий курс відбувається в рамках проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що виконується Українським жіночим фондом. Координатором проекту в Житомирській області є голова Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь.Жінка.Сім’я” Неля Ковалюк.

На відкритті тренінгу був присутній Житомирський міський голова Сергій Іванович Сухомлин, який привітав учасників. 

«Тренінг важливий для нас тим, що дасть можливість для міста відкрити потенціал людей з інвалідністю. Якщо будуть створені ті проекти, які заслуговують довіру та пройдуть експертну оцінку, ми готові говорити про збільшення суми грантів на 200 тисяч гривень», – зазначив Сергій Сухомлин.

Кординатор Проекту Неля Коваляк зазначила, що модулі тренінгів були розроблені спеціально для людей з обмеженими можливостями. Учасниками стали люди з інвалідністю, які проживають у Житомирській області. Ми сподіваємось на продуктивну роботу, адже розроблено дев’ять модулів,в яких розкажуть про започаткування власної справи, підприємництво для людей з інвалідністю, просування бізнесу через Інтернет та багато іншого.

 

http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=365 – міська рада про тренінг