Новини

13-15 червня 2017 року ЖОГОЛІ "Молодь. Жінка. Сім’я" продовжила навчання групи учасників тренінгового курсу з розвитку бізнес-навичок у рамках проекту USAID "Економічні можливості постраждалим від конфлікту", що виконується Українським жіночим фондом. Координатором проекту в Житомирській області є голова ЖОГОЛІ "Молодь. Жінка. Сім’я" Неля Ковалюк.

На заняттях було пройдено останні три модулі.       

Тема 7-го модуля: "Бізнес-комунікаціїї". Було розглянуто методи приєднання або встановлення контакту з можливим майбутнім покупцем; техніки розмови із секретарем та особою, яка приймає рішення; робота із запереченнями; робота з постачальниками. Під час модуля проводилися практичні вправи, де учасники могли самостійно застосовувати різні методи і техніки.

Тема 8-го модуля: "Правове забезпечення бізнесу". Учасники ознайомилися із формами здійснення підприємницької діяльності в Україні, з реєстраційними процедурами, системами оподаткування, обліком та звітністю підприємницької діяльності. На практиці учасники заповнювали реєстраційні форми, звіти і декларації.

Тема 9-го модуля: "Фінансова частина бізнес-плану". Після надання теоретичного матеріалу учасники самостійно планували доходи, одноразові та поточні витрати своєї бізнес-ідеї, складали річний фінансовий план, розраховували період окупності проекту. За допомоги аналізу беззбитковості учасники проводили оцінку своєї бізнес-ідеї, розраховували обсяги продукції для планового прибутку. Робота в групах допомогла учасникам реально побачити результати своєї бізнес-ідеї.

Учасники разом виявляли помилки і працювали над їх виправленням.

26 червня 2017 року проводитиметься заключний, 10-ий модуль, на якому учасники тренінгу будуть представляти і захищати свої бізнес-плани. Найсміливіші з них подаватимуть свої бізнес-ідеї на отримання гранту для започаткування або розширення своєї підприємницької діяльності.