Новини

26 червня 2017 року Центр підтримки мікробізнесу та самозайнятості для людей з інвалідністю на базі ЖОГОЛІ "Молодь. Жінка. Сім’я" закінчив навчання групи учасників тренінгового курсу з розвитку бізнес-навичок у рамках проекту USAID "Економічні можливості постраждалим від конфлікту", що виконується Українським жіночим фондом. Координатором проекту в Житомирській області є голова ЖОГОЛІ "Молодь. Жінка. Сім’я" Неля Ковалюк.

На останньому занятті учасники захищали свої бізнес-ідеї по завчасно складеному і розробленому бізнес-плану. Ідеї були дуже різноманітними. Всі учасники тренінгового курсу серйозно поставилися до написання своїх бізнес- планів, намагаючись найширше використовувати знання, отримані протягом дев’яти модулів. Це такі ідеї, як: «Бюро з проектування ремонту водних об’єктів», «Кабінет психологічної розгрузки  та релаксації», «Міні кролеферма», «Майстрове подвір’я», «Книга для моєї дитини», «Кабінет манікюру і краси» і ще багато різних і цікавих ідей. Учасники більше працювали у виробничому і творчому напрямку, ніж просто торгівля для швидкого отримання прибутку. Були ідеї, спрямовані на поліпшення екології навколишнього середовища.

Тренери були задоволені роботою випускників. Вони визнали, що мета тренінгу була досягнута. Учасники не тільки отримали знання згідно ретельно розробленого тренінгового курсу, але й були змотивовані працювати над собою, розкривати свої таланти і долучатися до підприємницької діяльності.

Результатом здобутих знань і навчального досвіду стали сертифікати, які отримали двадцять три учасники тренінгового курс і ... смачний торт, який смакували на успішне завершення навчання.

Ще однією важливою подією в цей день стало підписання угоди про співпрацю з міським центром зайнятості.

Наступний крок для випускників – це подання своїх бізнес-планів на конкурс міні-грантів для людей з інвалідністю. Найкращі дві ідеї отримають матеріальну підтримку USAID для започаткування або розширення підприємницької діяльності.

Бажаємо натхнення і успіху всім випускникам тренінгу!