Новини

12-16 липня 2017 року голова громадської організації ЖОГОЛІ "Молодь. Жінка. Сім’я" Неля Ковалюк взяла участь у Всеукраїнському семінарі «Літня школа жінок-волонтерів: допомога -- допомагаючим, самозбереження -- основа професіоналізму»,який проходив на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ (с. Яворів Львівська обл., Турківський район). Організаторами заходу виступали Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно із Всеукраїнською громадською організацією онкоосіб з інвалідністю „Разом проти раку”.

Неля Ковалюк виступала перед учасниками семінару з приводу висвітлення основних напрямків діяльності НАЛІУ, про підтримку напрямку НАЛІУ жінок, які мають онкозахворювання, розповіла про виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю в Україні, зокрема про статтю 6 Конвенції ООН, жінки з інвалідністю.

Разом з учасниками Неля взяла участь у інформаційній частині тренінгу, у реабілітаційній програмі: тайський масаж, м’язово-суглобне тренування по системі «Ред корд», танці народів світу, взяла участь у роботі з тренерами-психологами, які працювали з учасниками, завдяки яким вони отримали заряд позитиву, енергії та віри в завтра.

Цього року в Літній школі взяли участь 67 волонтерів з різних регіонів України. По закінченню учасники підвели підсумки минулої роботи і поділилися планами і перспективами на майбутнє, а також всі жінки отримали Сертифікат учасника 12-ої Літньої школи волонтерів.

Захід пройшов в рамках Всеукраїнської програми НАІУ «Сприяння розвитку руху жінок з інвалідністю та батьків, які виховують дітей з інвалідністю».

Дякуємо керівництву та колективу Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ за створення належних умов для проведення заходу за участю людей з інвалідністю.