Новини

 Тиждень з 26 по 29 вересня для членів ЖОГОЛІ “Молодь.Жінка.Сім’я” був насиченим: участь у семінарах НАЛІУ, робота у Комітеті Доступності при Мінрегіонбуді, взяли участь в обговорені проекту Закону України «Про систему реабілітації в Україні» в Адміністрації Президента України.

 

 

Цього разу Національна Асамблея людей з інвалідністю проводила два заходи, які стосуються життєдіяльності осіб з інвалідністю в Україні: Всеукраїнський семінар для керівників та лідерів «Реформа децентралізації влади і діяльність ГОІ на місцевому рівні» та

Навчально-інформаційний тренінг «Основи фінансового планування. Фандрайзинг. Можливості забезпечення стабільної діяльності ГОІ»

Навчання надасть можливість більш ефективно працювати з владою на місцях та можливість знаходити кошти для діяльності організації.

В Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ члени організації взяли участь у роботі Комітету Доступності (КД). На засіданні головуючим був заступник віце – прем’єра міністра з регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Парцхаладзе Л.Р., радник віце-прем’єра міністра, Уповноважений Президента з прав осіб з інвалідністю Сушкевич В,М..

Під час засідання були розглянуті питання «Дорожньої карти». Заступник керівника Державної архітектурно-будівельної інспекції, Юрій Васильченко розповів про шлях, яким може людина з інвалідністю здійснити подачу документів для отримання дозволів на створення вільного доступу до свого помешкання.

Обговорення Законопроекту «Про систему реабілітації в Україні» викликало жваву дискусію щодо впровадження і внесення змін до проекту. Запланували практичну роботу щодо змін до проекту ЗУ. Щотижня, протягом місяця будуть проводитись зустрічі, де у кожного бажаючого, буде можливість висловитись і внести зміни до Законопроекту «Про систему реабілітації в Україні». У нас є можливість долучитись до цієї праці, бо багато, що не враховано у даному проекті, зокрема відсутня індивідуальна програма реабілітації (ІПР).