Новини

18 жовтня 2017 року в День Європи боротьби проти торгівлі людьми члени громадської організації ЖОГОЛІ "Молодь. Жінка. Сім’я" взяли участь у засіданні “круглого столу” представників громадськості та влади в м.Житомирі.

 

2017 рік проголошено Урядом України як “Рік боротьби з торгівлею людьми”. Уряд робить конкретні кроки з розробки стратегії інформаційної політики з протидії торгівлі людьми, щоб якомога більше організацій були включені в поширення інформації про це ганебне явище та запобіжні заходи щодо нього.

Начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь повідомила про початок національної кампанії “Небезпеку видно не одразу!”, яку ініціювало Міністерство соціальної політики України спільно з Міжнародною організацією з міграції в Україні. Тільки за 2016 рік в світі виявлено постраждалих від торгівлі людьми 14 млн.осіб. З 1991 року 230 тисяч українців стали жертвами цього злочину.

Заступник начальника управління Державної міграційної служби України в Житомирській області Анатолій Федорчук розповів представникам громадських організацій про міграційну політику України та міфи безвізового режиму щодо вільного працевлаштування за кордоном.

Представник Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України надав статистичні дані щодо мігрантів Житомирщини до інших країн світу.

Про групи ризику, бідні та уразливі групи населення, які можуть стати жертвами торгівлі людьми, повідомив представник департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Круглий стіл відбувся з ініціативи ГО « Жіночий інформаційно-консультативний центр» та управління сім’ї, молоді та спорту ОДА за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Уряду Канади.