Новини

31 жовтня 2017 року Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.» у співпраці з департаментом праці та соціального захисту населення Житомирської Облдержадміністрації провела виїзне засідання обласного комітету доступності до смт. Народичі.

 

Під час засідання начальники управлінь праці Олевської, Овруцької, Народицької РДА розповіли про роботу, яку проводять районні адміністрації в питаннях створення безперешкодного доступу до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури.

Заступник начальника управління - начальник відділу департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської Облдержадміністрації Анатолій Петрович Дяченко під час свого виступу розповів про десятирічну працю в питанні створення безперешкодного доступу до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури в області. смтНародичі стало останнім містечком в області, де був проведений виїзний аудит доступності до об’єктів.

Загалом було проведено двадцять п’ять аудитів доступності в рамках реалізації обласної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області 2013 – 2017 роки.

Голова ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сімя» Неля Ковалюк розповіла учасникам комітету доступності про те, з чого розпочалось проведення аудитів доступності в Житомирській області. Також для всіх учасників і керівництва Народицької ОТГ і РДА було проведено навчання, щодо створення безперешкодного доступу у містечку. Було вказано на найбільш поширені помилки при формуванні вільного доступу до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури.

Сподіваємось, що всі наші рекомендації у питаннях створення вільного доступу будуть враховані і втіленні у життя. Наступні виїзні засідання будуть призначені саме перевірці, що зроблено за десять років у містечках і містах Житомирщини.