Новини

17 листопада 2017 року ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.» у рамках реалізації обласної Комплексної Програми соціального захисту людей з інвалідністю Житомирської облдержадміністрації відвідала смт Романів.

 

Основним завданням була підтримка місцевої громадської організації людей з інвалідністю «Глорія» у співпраці з місцевою владою, щодо імплементації Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю у Романові.

Представники місцевої влади, голова райдержадміністрації та заступники розповіли про свої напрацювання, щодо життєдіяльності осіб з інвалідністю в районі.

Фахівці Житомирської Облдержадміністрації управління промисловості та управління сімї, молоді, спорту розповіли про нове у чинному законодавстві.

Представники відділення Фонду соціального захисту інвалідів, обласної ПМПК, Житомирського обласного регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорту», ПП «Форвар – Орто» поділилися своїм досвідом співпраці з громадськими організаціями людей з інвалідністю, про можливість започаткування власної справи, про забезпечення засобами реабілітації та впровадження інклюзивної освіти, про реабілітацію людей з інвалідністю у Житомирській області.

Експерти по доступності ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.» довели до відома присутніх про можливість скористуватися у місті Житомирі та області доступним громадським транспортом. Також було корисно послухати про ефективне формування бюджету в питанні створення безперешкодного доступу для маломобільних груп населення.

Останнім штрихом візиту було відвідування пілотної майстерні з копіювання, ламінування та переплетення, яку було відкрито за підтримки «Монсанто Україна», місцевої влади, депутатів та підприємців. Приємно було побачити результат нашої спільної праці. Майстерня набрала іншого вигляду, розширила свої можливості.

Наступним кроком у співпраці стане участь членів ГОІ «Глорія» у тренінгу по започаткуванню власної справи для людей з інвалідністю за підтримки Українського Жіночого Фонду та USAID.

Неля Ковалюк.