Новини

В п’ятницю, 08 грудня 2017 року, об 11-30 в прес-центрі Житомирської міської ради, відбувся круглий стіл, підготовлений громадською організацією ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я» у рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

На круглому столі були представлені результати першого року реалізації проекту в Житомирській області.

Представники Українського жіночого фонду та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) відвідали переможців конкурсу Оксану Вахнюк та її “Центр дозвілля та розвитку «ЧАДО»” за адресою: м.Житомир, вул Київська,37, 3-й поверх і Валентина Венгловського, який започаткував “Перший центр технічної допомоги підприємництву м. Житомир «Майстрове подвір’я»” за адресою: м. Житомир, вул. Шевченка, 76а.

Конкурс на отримання гранту був проведений після закінчення 10-денного тренінгу із започаткування та ведення власної справи “Розвиток бізнес-навичок людей з інвалідністю”, в якому взяли участь 26 учасників.

Переможці конкурсу поділилися історіями свого успіху.

Створення Центру підтримки мікробізнесу та самозайнятості в Житомирській області у рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» надало можливість людям з інвалідністю набути знання щодо створення власного бізнесу, подолати внутрішні бар’єри, повірити у свою спроможність діяти і творити, отримати впевненість у своїх силах і здібностях.