Новини

11-13 грудня 2017 року команда тренерів Житомирської області взяла участь у тренінгу підвищення кваліфікації для тренерів, який проходив в Києві у рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Центр підтримки мікробізнесу та самозайнятості в Житомирській області, який був створений на базі ЖОГОЛІ “Молодь.Жінка.Сім’я” у рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» продовжує свою роботу і в січні місяці 2018 року буде оголошено про набір учасників тренінгу з розвитку бізнес-навичок , який плануємо провести в лютому-квітні 2018 році.

Тренінг підвищення кваліфікації для тренерів надав можливість переглянути всі модулі, врахувати помилки і зауваження, отримати поради фахівців, поділитися досвідом. Тренінг був дуже корисним і ефективним. Проводила тренінг досвідчена тренерка Ганна Шевченко. Особливо цінним для наших тренерів був третій день навчання, який був присвячений “Тренерським навичкам”. Під час занять використовувалися різні методи і рольові ігри, за допомоги яких тренери розкривали свої особисті якості, допомагали один одному, ділилися досвідом. Тренінг проходив у доброзичливій, дружній атмосфері.

Дякуємо за чудову організацію тренінгу, де все було передбачено і враховано, особливо доступність для людей з інвалідністю на візках. Отримали задоволення від спілкування з фахівцями, учасниками та учасницями заходу. Сподіваємося, що отримані знання значно полегшать проведення тренінгу в Житомирі.