Новини

 “Творчість — це діяльність, де розкривається духовний світ особистості, це своєрідний магніт, що притягує людину до людини.” (В.О.Сухомлинський)

Майже всі члени ЖОГОЛІ “Молодь.Жінка.Сім’я” - творчі люди. Неодноразово роботи наших майстринь прикрашали стенди різноманітних виставок.

 

Напередодні Різдва Тамара Глазунова запропонувала власноруч виготовити різдвяні подарунки. Наші майстрині одразу відгукнулися на цю пропозицію. Зустрілися, обговорили план дій і занурилися в творчій процес. Тамара Глазунова і Олена Красновська шили маленьких янголяток, Галина Башинська виконувала кропітку роботу з витинанками. Лілія Демянюк і Тамара Глазунова працювали над вертепом. Роботи було багато, тому що хотілося як найбільше зробити подарунків. Але наші майстрині чудово справилися із завданням і потім ділилися своїм набутим досвідом.

Ніколи не робила витинанки і спочатку вирізала дрібні деталі машинально. Але коли побачила, яка виходить краса, отримала масу задоволення від своєї праці і навчилася робити чудові різдвяні листівки!” - розповідає Галина Башинська.

Мені маленькі янголята із легкої тканини приносили легкість і радість” - ділиться своїми роздумами Олена Красновська.

А невтомна Тамара Глазунова оздоблювала янголяток зірками, шила кумедних ягняток для вертепу, майструвала ясла і дитинку, робила яскраві листівки скрапбукінг.

Сподіваємося, що подарунки сподобалися, адже робили їх від щирого серця.

Христос народився! Славімо Його!