Новини

13 січня 2018 року в приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Ольжича відбулася презентація 23-го випуску журналу “Світло спілкування”. Черговий номер журналу було видано за підтримки Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, яке очолює Гресь Світлана Миколаївна.

 

У своєму виступі Світлана Миколаївна підкреслила, що журнал має високий літературний і духовний зміст, висвітлює історичні пам’ятки Житомирщини, надає цікаві факти із життя видатних житомирян, ставить і розкриває глибокі духовні та психологічні питання, які турбують наше суспільство. Світлана Миколаївна запевнила, що й надалі всіляко підтримуватиме видання журналу.

Своїми враженнями щодо змісту та оформлення журналу поділилися автори, матеріали яких опубліковано в цьому номері: Ярослав Марищенко, Віктор Васильчук, Юрій Тарасенко, Володимир Білобровець, Петро Кухарчук, Сергій Кобилінський та Олександр Кухарчук.

До слова також було запрошено автора поетичної збірки "Вектор надії – вектор любові" Марію Кучер із смт. Черняхів.

Провела презентацію заступник головного редактора журналу Лілія Демянюк.

Нагадаємо, що журнал “Світло спілкування” започатковано Житомирською обласною громадською організацією людей з інвалідністю (ЖОГОЛІ) “Молодь. Жінка. Сім’я” 2005 року. Голова цієї громадської організації Неля Ковалюк докладає багато зусиль, щоб журнал виходив регулярно. Головний редактор Григорій Цимбалюк наповнює журнал актуальними статтями, художніми творами як маститих письменників, так і початківців, а також репродукціями картин відомих художників.

Взагалі, редакція журналу завжди ретельно підбирає матеріал, щоб видання тримало високу духовну планку, про яку говорив видатний житомирський письменник Євген Концевич.

Ще далекого 2003 року Євген Васильович розгледів у маленькому часописі щось посутнє і важливе для нашого світу. “Отже, як на мене, саме таким унікальним духовним вантажем скромний з вигляду, на перший погляд, журнал “Світло спілкування” здобуває глибину корисної серйозності...” писав Євген Концевич. Попри те, що на той час журнал і справді був "скромним часописом", Євген Васильович, як ніхто інший знав, що спілкування з людиною, яка почує і зрозуміє тебе, то дорогий скарб, який сьогодні маємо дуже і дуже цінувати.

Чи суперечать сучасні наукові дослідження релігійному світогляду?” саме такою була тема цього випуску журналу.

У наступному ж номері спробуємо розібратися з таким явищем, як депресія і яким чином можна її подолати. Тож запрошуємо всіх небайдужих до роздумів на сторінках журналу.