Новини

13-15 лютого 2018 року в Домі української культури відбувся тренінг “Розвиток бізнес-навичок людей з інвалідністю” підготовлений громадською організацією ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я» у рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю (ЖОГОЛІ) «Молодь. Жінка. Сім’я» другий рік є виконавцем проекту в Житомирській області. Координатором проекту в Житомирській області є голова ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я» Неля Ковалюк.

13 лютого відбувся перший день тренінга. Привітати і підтримати учасників і організаторів тренінга прийшли друзі та колеги: народний депутат України Борислав Розенблат, заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук, керівництво Фонду захисту інвалідів Ярослав Возний та Тетяна Денисенко, фахівці обласного центру зайнятості.

Випускники першого року навчання і переможці конкурсу Оксана Вахнюк та Валентин Венгловський розповіли учасникам про свої надбання і досвід, який вони отримали під час тренінгу, поділилися історіями свого успіху.

Протягом першого дня учасники навчалися, як обирати і з чого починати свою справу, розглянули основні кроки при виборі бізнес-ідеї, як правильно діяти при старті своєї справи.

Другий день був присвячений тестуванню свого вибору ідеї, як правильно формулювати цілі і грамотно ставити мету, розглянули приклади бізнес-планів.

Третій день учасники вчилися креативно мислити, створювати легенди бренду, заголовки та пропозиції, працювали над створенням потоку клієнтів і на завершення розробляли макет майбутнього сайту.

Проводили тренінг тренери Олександр Бочковський та Євген Кравчук.

Координатор проекту Неля Ковалюк забезпечила проведення тренінгу в Домі української культури, який є доступний для людей з інвалідністю на візках. Тут учасники тренінгу познайомилися з картинами відомого житомирського художника Юрія Дубініна. Також вона організувала екскурсію в музей космонавтики, який теж є доступним. На тренінг приїхали учасники з міста Бердичева, смт Романова, смт Пулин, с.Корнина, Попільнянського району.

В часі перерви на каву і обід учасники тренінгу знайомилися, спілкувалися, ділилися своїми думками щодо створення власної справи. Такі бесіди зближують людей, тому в часі виконання практичних завдань учасники допомагали один одному, підтримували. Більшість учасників вперше навчаються на такому тренінгу і тому з нетерпінням очікують наступні модулі, які пройдуть з 28 лютого по 2 березня.