Новини

З 28 лютого по 02 березня 2018 року в Домі української культури відбувся другий етап тренінгу “Розвиток бізнес-навичок людей з інвалідністю”, підготовлений громадською організацією ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я» у рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю (ЖОГОЛІ) «Молодь. Жінка. Сім’я» продовжує навчання учасників та учасниць тренінгу “Розвиток бізнес-навичок людей з інвалідністю”.

Незважаючи на сильний мороз і завірюху люди з інвалідністю в повному складі прийшли на 4-6 модулі тренінгу. Вже перші дні навчання для багатьох учасників і учасниць було поштовхом до дії, надихнуло, щось змінювати в своєму житті на краще. Ідеї бізнесу, які раніше були лише мрією, почали вимальовуватися в реальну справу, яку варто розпочинати. Деякі учасниці свідчать, що тренінг допоміг підняти власну самооцінку, що допомогло людині вирішити життєві труднощі.

Темою 4-го модуля було “Залучення клієнтів”. Учасники дізналися про джерела, методи та інструменти залучення клієнтів, навчилися економити рекламний бюджет. Свої знання вони відпрацювали на практичних вправах.

На 5-му модулі вивчали “Просування через інтернет”. Це - SEO просування і лендінг, реклама в соціальних мережах Facebook та Instagram, пабліки, сторінки та лайки. На практичних вправах учасники та учасниці створювали рекламні оголошення та публікації в соціальних мережах.

6-ой модуль навчив “Техніки продажу”. Учасники та учасниці тренінгу пройшли етапи продажів, навчилися встановлювати контакт з клієнтами, працювали із запереченнями, використовуючи практичну вправу із застосуванням технік подолання заперечень, вивчали мовні модулі — як говорити, кому говорити, що говорити?

Приємною була зустріч із спеціалістом з моніторингу і оцінки Українського Жіночого фонду Тетяною Горячою. Вона познайомилась з учасниками і учасницями тренінгу, вислухала не тільки схвальні відгуки, щодо тренінгу, а також особисті проблеми і побажання, надала приклади успішних історій людей з різних регіонів нашої країни, чим надихнула до реальних дій по відкриттю власної справи.

В часі перервах із запашною кавою і смачними тістечками продовжували спілкування і знайомства.

Наступні 7-9-ий модулі пройдуть з 20 по 22 березня 2018 року.