Новини

На дворі сніг, мороз і завірюха, а на календарі — 1 березня. Прийшла весна! Всі з нетерпінням чекають сонячних днів і тепла. А люди з інвалідністю на візках особливо очікують, коли зійде сніг і можна буде без перешкод вийти на вулицю і подихати свіжим повітрям.

 

Але голова ЖОГОЛІ “Молодь.Жінка.Сім’я” Неля Ковалюк, незважаючи на погоду, в черговий раз знайшла можливість зібрати своїх членів організації, щоб разом відсвяткувати жіноче свято. На допомогу прийшла начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь, яка забезпечила матеріальну сторону цього заходу, а також привітала всіх жінок гарними букетами весняних тюльпанів.

 

Цього разу Неля Ковалюк організувала чудову мандрівку в Житомирський аеропорт. А святкували в гриль-барі “Авіатік”, що знаходиться на території аеропорту. Господиня цього закладу, Тетяна Едмундівна, пригощала нас смачними салатами, іншими стравами та смаколиками. Заклад доступний для людей з інвалідністю на візках, просторий, багато місця і повітря. Скрізь величезні вікна, від підлоги до стелі, можна побачити, як йдуть на посадку і піднімаються в небо літаки. Вони дуже різні — великі і маленькі, різнокольорові, як метелики. Дуже гарне видовище!

Привітати нас зі святом приїхав танцювальний колектив Житомирського міського культурно - спортивного центру "Енергія". Своїм виступом дівчата запалили учасників заходу енергією і радістю.

Потім Тамара Глазунова провела різні розважальні ігри, які так захопили учасників, що й не помітили, як проминув цей день і треба було повертатися додому. Але настрій залишався радісним, весняним.

Всі учасники були задоволені знову зустрітися, поспілкуватися, відчути підтримку і турботу, яка дуже потрібна людям, а особливо тим, кому важко самостійно рухатися, хто взимку перебуває лише в своїй домівці.