Новини

Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю (ЖОГОЛІ) «Молодь. Жінка. Сім’я» завершила навчання учасників та учасниць тренінгу “Розвиток бізнес-навичок людей з інвалідністю”. Деякі із них були готові представити свої бізнес-плани.

 

Вадим Вікаренко розповів про свою ідею, яку вже почав втілювати в життя. Він виробляє цікаві меблі у формі різних тварин. Завдяки навчальному курсу, який він пройшов на тренінгу, його бізнес-план передбачає відповіді на важливі питання, з якими стикаються новачки бізнесу — від вибору ідеї до отримання прибутку.

Тетяна Бойко вже готова відкрити власну крамницю “Родинний”. Тренінг допоміг Тетяні розробити план дій на рік, розрахувати витрати, вирахувати виручку, яку вона має робити щодня, щоб на кінець року отримати запланований прибуток.

Сергій Лебедь хоче відкрити магазин фотосувенірів, використовуючи для своєї продукції сублімаційний друк. Сергій фахівець з ком’ютерного дизайну, тому цей напрямок йому цікавий і він в своєму бізнес-плані довів, що і хобі може стати бізнесом і приносити достойний прибуток.

Денис Іванченко філолог і журналіст, тому хоче використати свої знання і створити мовну студію “Англійська Z мова”. Ігор Зіневич представив бізнес-план з ідеєю пошиття жіночої білизни. Світлана Шиш хоче створити швейно-вишивальну майстерню з широким спектром різноманітної продукції, яка буде користуватися попитом. Для цього в бізнес-плані передбачені різні методи вивчення ринку та залучення клієнтів.

На початку і в кінці тренінгу проводилося анкетування, яке на виході показало, що всі учасники і учасниці тренінгу підвищили свої знання від 10 до 30%. Це свідчить про добре розроблену програму навчального посібника і кваліфіковану роботу тренерів. Всі учасники і учасниці отримали сертифікати і вони запевняють, що здобули якісні знання, які допоможуть надалі вирішувати складні питання.

Отже, щоб відкриту власну справу і бути впевненим, що бізнес буде прибутковим, потрібно пройти курс з “Розвитку бізнес-навичок”.