Новини

З 25 квітня до 1 травня у Житомирі проходив міжнародний семінар з іпотерапії.

 

Організаторами Міжнародного семінару є Міжнародна асоціація анімалотерапії  та Центр професійної іпотерапії та оздоровчої верхової їзди «Берегиня Полісся».

Голова ЖОГОЛІ “Молодь.Жінка.Сім’я” Неля Ковалюк була запрошена до участі в семінарі. Зі всієї України до Житомира приїхали представники організацій та спеціалісти, які проводять реабілітації таким унікальним методом, як іпотерапія (лікування за допомогою коней). Також на семінар завітали представники з Австрії, Грузії, Молдови та Югославії.

   Семінар проходив на базі Житомирського медичного інституту (теоретична частина семінару)  та на базі Центру професійної іпотерапії та оздоровчої верхової їзди «Берегиня Полісся» (практична частина семінару).

  Була представлена авторська методика реабілітації дітей с затримкою мовного розвитку Марчук Олесі Олегівни – Українська школа іпотерапії.

Лектори семінару:

  Мангушева Ольга - випускниця Університету Індіанополіс (США) з опитом професійної іпотерапії, фахівець з фізичної реабілітації, педагог, голова правління ГО «Українське товариство ерготерапевтів»(США).

UrsulfDietz - іпотерапевт, сертифікований старший експерт з іпотерапії з Німеччині, фізіотерапевт, тренер Бобат терапії, член Німецької асоціації іпотерапевтів (Австрія)

  Марчук Олеся - іпотерапевт, фізреабілітолог, психолог, соціальний педагог, член міжнародної школи іпотерапії, директор центру іпотерапії «Берегиня Полісся» (Україна)

Не пацієнтами, а маленькими спортсменами називають своїх відвідувачів спеціалісти єдиного житомирського центру іпотерапії.
Тут фахівці допомагають зміцнити здоров’я дітям, котрі потребують неврологічної реабілітації. Верхова їзда та вправи на спеціально навчених конях допомагають поліпшити стан діток, хворих на ДЦП, аутизм, психомовні порушення та з порушеннями постави.
Керівники центру іпотерапії наголошують, що їхні заняття — це не просто прогулянки верхи, а ефективне лікування. Адже діти виконують комплекс вправ з реабілітологами, фізіотерапевтами та логопедами.

«Мы предоставляем качественную помощь. У нас очень удивительные результаты. Детям, которым ставят диагнозы — не будут говорить, у нас есть дети, которые начали говорить. Которые не ходили — начали ходить» — розповіла іпотерапевт, голова громадської організації «Берегиня Полісся» Ольга Маньковська.

Спеціалісти з іпотерапії стверджують, що така реабілітація одна з найбільш ефективних. Діти перебувають на свіжому повітрі, а не в палатах  лікарень. Під час занять малеча не лише відновлюється фізично, а й емоційно заспокоюється.
Поділитись досвідом та навчити новим методам реабілітації хворих за допомогою тварин приїхали фахівці з- закордону. Протягом тижня українські іпотерапевти переймали досвід спеціалістів міжнародної асоціації анімалотерапії.
Після завершення навчання  іпотерапевти отримали

сертифікати державного зразка

http://sk1.tv/news/54917.html