Новини

 

В серпні 2017 року переможцем конкурсу на отримання гранту в 2017 році для втілення своєї бізнес-ідеї стала Оксана Вахнюк з бізнес-планом “Центр дозвілля та розвитку “Чадо”. Конкурс був проведений в рамках проекту USAID "Економічні можливості постраждалим від конфлікту", що виконується Українським жіночим фондом. Координатором проекту в Житомирській області є голова ЖОГОЛІ "Молодь. Жінка. Сім’я" Неля Ковалюк..

 

Для Оксани та її Центру грантовою підтримкою були: батут, дитячій ігровий будиночок та тунель.

Ще під час проходження 10-денного тренінгового курсу “Розвиток бізнес-навичок для людей з інвалідністю у травні-червні 2017 року Оксана розповіла, що зовсім випадково побачила інформацію у Фейсбуці про проведення тренінгу по започаткуванню власної справи і можливість отримати грант. Вона вже почала робити перші кроки у відкритті власного бізнесу і дуже серйозно віднеслася до пропозиції пройти навчання 10 модулів, написати бізнес-план і взяти участь у конкурсі. Оксана розповіла, що її надихнув відкриту власну справу і не тільки, її маленький син: “Коли життя зовсім втрачає сенс і здається, що вже кінець, завжди з'являється людина, яка обов'язково врятує. Іноді це маленька людина з великої літери. У мене було саме так. Мене врятував мій син. Він моя найбільша любов, підтримка і стимул. Щоразу, коли хочеться здатися, я думаю про нього. Він дав мені крила. І я лечу. Іноді високо і гордо, а іноді геть зовсім над землею, та всеодно лечу...”

Центр дозвілля та розвитку “Чадо” пропонує широкий спектр послуг. Це — ігрова кімната, розвивайка для дітей від 9 місяців, організація дитячих свят, няня на 2 години, тренінгові заняття для мам та інше.

Оксана із щирою посмішкою зустрічає кожну дитину і кожну матусю, адже сама є мамою і дуже пишається і цінує посаду, яка називається — мама.

Своїм прикладом Оксана свідчить, що жінка, яка бере на себе відповідальність за себе і свою дитину, може “перевернути гори”, займатися улюбленою справою, відкрити власну справу, не боятися вчитися і здобувати нові знання.

Відео Оксана Вахнюк, Центр дозвілля та розвитку "Чадо": https://www.facebook.com/ICFUkrainianWomensFund/videos/2087129418172700/UzpfSTEwMDAwMzMwMjk2NjkwOToxNjYyMjE2MzYwNTY1MTEz/?id=100003302966909