Новини

Триденний навчально - практичний семінар – тренінг для тренерів «Супровід маломобільних пасажирів на автомобільному транспорті» відбувся у готелі «Верховина».

Проводили семінар експерти Національної Асамблея людей з інвалідністю України: Володимир Азін, Олег Полозюк, Ярослав Грибальський та їх помічники. Вони розповіли учасникам про різні тонкощ,і щодо транспортування маломобільних пасажирів. Під час семінару учасники дізналися про безпечне перевезення пасажирів та супровід і допомогу маломобільним пасажирам на транспорті. Навчальний курс був розроблений ДП «Державтотрансндіпроект» та НАІУ, представлено типову програму проведення тренінгів для працівників автотранспорту, щодо супроводу маломобільних пасажирів.

Делегація від ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.» - Олександр Бочковський, Євген Кравчук та Неля Ковалюк взяли участь у вищевказаному заході. Наші учасники, хоча і мали невеликий досвід навчання працівників автовокзалів в Житомирській області, але підвищити свій рівень знань взялись залюбки.

Незабаром Житомирський аеропорт буде введено в експлуатацію, тому знадобляться знання експертів, щодо посадки і висадки маломобільних пасажирів. Адміністрація аеропорту звернулась до голови ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.» Нелі Ковалюк з проханням провести такі навчання працівникам аеропорту. Наразі команда організації готовиться провести семінар для працівників Житомирського аеропорту, щодо посадки і висадки маломобільних пасажирів. Практичні навики, які отримають на семінарі працівники аеропорту стануть у нагоді, як самим працівникам, так і маломобільним пасажирам.