Новини

14 вересня 2018 року в Домі української культури відбувся круглий стіл, підготовлений громадською організацією ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я» у рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Центр підтримки мікробізнесу та самозайнятості для людей з інвалідністю на базі ЖОГОЛІ "Молодь. Жінка. Сім’я" закінчив реалізацію Проекту USAID "Економічні можливості постраждалим від конфлікту", що виконується Українським жіночим фондом. Координатором проекту в Житомирській області є голова ЖОГОЛІ "Молодь. Жінка. Сім’я" Неля Ковалюк.

Результатом дворічної роботи Центру є: п’ятдесят три випускника тренінгового курсу із започаткування та ведення власної справи “Розвиток бізнес-навичок людей з інвалідністю”, п’ять переможців конкурсу, які отримали грант для проведення підприємницької діяльності.

« Це найкращий результат Проекту, над яким працювало шість областей. Житомирська область отримала найбільшу кількість грантів» - відмітила у своєму виступі директорка Українського жіночого фонду Наталія Карбовська.

Грантери 2017 року - Оксана Вахнюк та її “Центр дозвілля та розвитку «ЧАДО»” і Валентин Венгловський, який започаткував “Перший центр технічної допомоги підприємництву м. Житомир «Майстрове подвір’я»”.

Грантери 2018 року - Вадим Вікаренко із бізнес-планом «Меблі та декор ZooDecor» м.Житомир, Тетяна Бойко із бізнес-планом «Магазин «Родинний» смт Корнин, Попільнянського району, Житомирської області, Сергій Лебедь із бізнес-планом «Магазин фото подарунків «BRAIS» смт Пулини, Житомирської області.

Створення Центру підтримки мікробізнесу та самозайнятості в Житомирській області у рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» надало можливість людям з інвалідністю набути знання щодо створення власного бізнесу, подолати внутрішні бар’єри, повірити у свою спроможність діяти і творити, отримати впевненість у своїх силах і здібностях.

Дякуємо всім організаторам і учасникам Проекту за плідну працю!

Бажаємо всім натхнення і успіху!