Новини

На запрошення товариства «Magnum Bonum», Польща, члени та голова організації ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я» разом із представниками ГО «Лідер» м.Сторожинець, Чернівецької області, у співпраці з ГО «Зелений Хрест», м.Львів, відвідали центр реабілітації в місті Красностав.

 

        Керівником та фахівцями центру буда проведена екскурсія під час якої делегація ознайомилась з центром реабілітації. Керівник центру розповіла про роботу фахівців, фінансову підтримку держави та роль громадської організації в житті центру. Члени організації мали змогу побачити заняття фахівців з пацієнтами центру. Вразило різноманіття приміщень, застосування різнокольорової гамми, провадження в життя новинок, пов’язаних з розвитком плоду дитини ще у лоні матері.

Вєслав Бродовський – керівник ГО «Magnum Bonum», розповів про роботу громадської організації та Європейські проекти, завдяки яким були втілені сміливі ідеї керівника та його команди.

Члени делегації мали можливість відчути на собі роботу команди однодумців, проживаючи у зручному архітектурно доступному готелі, відвідавши доступний басейн. Басейн центру - то окрема розмова. Більш зручного та доступного готелю ми ще не зустрічали.

Члени та експерти ЖОГОЛІ «Молодь.Жінка.Сім’я» отримали можливість запозичити досвід партнерів та поступово запроваджувати побачене у реалії нашого сьогодення. Сподіваємось, що набутий досвід стане у нагоді для покращення життєдіяльності маломобільних груп населення.