Світло спілкування

Електрона версія безкоштовного журналу "Світло спілкування"

Завантажити журнал "Світло Спілкування" №17

Дорогі наші читальники!

Попри те, що надто складні і навіть трагічні часи переживаємо ми з Вами, єство ні на мить не покидає щемне відчуття радості не просто за свій народ, а за кожну окремо взяту людину нашого поспільства. Адже кожен із нас має право з гордістю сказати: "Ми зуміли, ми змогли!" Ми зуміли знайти в собі сили, щоб підвестися з колін; ми змогли довести і світу, і самим собі, що не є безрідним племенем, нікчемними хохлами, а є славними синами й дочками гордого і вільного українського народу; ми – нація мужніх і достойних, сильних і розумних, толерантних і великодушних, чистих серцем і душею світлих...

 

Зманіженій Європі ще рости й рости до нас.

Було важко, але не було зневіри, тому й вистояли.

На жаль, не обійшлося без жертв на шляху до перемоги світла. Як і водиться, найкращі поклали свої голови на плаху за нашу свободу. Проте ті страшні втрати не були даремними, вони згуртували націю і поклали початок її відродженню, а швидше новому народженню. Тепер залишається довести світу, а найперше самим собі, що ми таки кращого життя гідні і до вільного розвою здатні, що ми вміємо працювати, сумлінно і продуктивно, на благо держави і самих себе, що ми – не всеєвропейські жебраки, а вмілі будівничі...

Хай ми поки що вибороли право лише на сподівання і надію, але сміливо дивимося в майбутнє. Бо з нами Правда і з нами Бог.

Європа ще знудиться в очікуванні на кордонах, всіма правдами й неправдами наших благодатних теренів добиваючись. І демократична Росія уклінно благатиме Україну рідний Крим назад забрати.

Снаги й успіху Вам, дорогі, а ще плідної і творчої праці, нам належить ще дуже довго в поті чола трудитися, але результат – вільна, процвітаюча Україна – вартий заходу.

А про життєвий успіх ми спокійніших часів мову поведемо.